Fotografia Eventowa to także fotorelacje z wyjazdów integracyjnych. W tym wypadku jako fotograf eventowy miałem za zadanie stworzyć fotoreportaż z 3-dniowego spotkania integracyjnego. Tematem przewodnim były trzy żywioły: Ziemia, Woda, Powietrze i głównymi atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów były aktywności związane z tymi właśnie żywiołami. Uwielbiam takie imprezy gdzie chillout i odpoczynek łączy się z dużą dawką dynamicznych aktywności.

Pierwszego dnia na uczestników czekały "przyziemne" atrakcje. Klasyczny off-road  terenówkami i jazda na quadach w połączeniu ze oryginalną kuchnią "polową" i biesiadą przy ognisku.

Drugi dzień to odpoczynek i aktywności wysokich lotów! Zwiedzanie okolicznej winiarni z elegancką degustacją, lot balonem nad piękną kraina jezior i wieczorna siesta w urokliwej knajpie nad samym jeziorem

Trzeciego dnia nadszedł czas na wodny świat. Wspólne żeglowanie pod okiem Mateusza Kusznierewicza z mini regatami na końcu i późniejszym spotkaniem z naszym medalistą olimpijskim. a później czas wolny i uroczysta kolacja kończąca imprezę.