KLIENCI

Fotograf Eventowy nie mógłby istnieć gdyby nie jego Klienci!

Poniżej firmy, dla których miałem zaszczyt pracować  jako fotograf  dokumentując organizowane przez nich wydarzenia. Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem,  nie ważne czy jest to konferencja, impreza firmowa , targi branżowe, realizacja sesji portretowej czy dokumentacja kampanii reklamowej. Zawsze staram się zrozumieć potrzeby  Klientów dopytując przede wszystkim w jaki sposób będą wykorzystywali stworzony reportaż czy wykonane portrety. 

  • samsung logo klienta
  • jassica logo klienci
  • klienci fotografa logo fox events
  • logo dryvit
  • logo klienta brave konferencje
  • skoda_klienci_logo

Dobry fotograf to zadowolony Klient!

Pracując jako fotograf eventowy i portretowy, zawsze najbardziej zależy mi aby spełnić oczekiwania moich klientów. To dlatego na początku każdej współpracy staram się jak najwięcej ustalić aby wyczuć i zrozumieć potrzeby danej firmy odnośnie zdjęć. Dobry fotograf musi dobrze zrozumieć potrzeby zleceniodawcy aby  stworzyć wartościowy materiał, który będzie użyteczny dla Klienta. Poniżej kilka wybranych opinii z mojej wizytówki na stronie Google, które napisali moi Klienci.

        
Paweł Konarzewski
4.1
Na podstawie 17 opinii
powered by Google
Adam BuraczewskiAdam Buraczewski
08:11 19 Jun 22
Zleciliśmy Panu Pawłowi Konarzewskiemu zrobienie zdjęć ze spotkania (konferencji) projektu europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Wyniki przeszły nasze oczekiwania. Zdjęcia są świetne. Oddają doskonale ducha całego spotkania, portretują poszczególnych uczestników, pokazują najważniejsze momenty wydarzenia. Do tego dobra cena i szybka obróbka. Pełen profesjonalizm.
Maciej WróblewskiMaciej Wróblewski
15:45 16 Jun 22
Świetny fotograf! Warszawa na wykonanych przez niego dla nas zdjęciach wygląda jak co najmniej Londyn :) Zupełnie poważnie, to fantastyczny fotograf eventowy. Pełny profesjonalizm, piękne zdjęcia.
Jakość ObsługiJakość Obsługi
13:58 30 May 22
Bardzo profesjonalny fotograf! Świetne ujęcia, wysoka jakość wykonanych zdjęć, bezproblemowa współpraca. Pracujemy z Panem Pawłem od lat i możemy z czystym sumieniem polecić. Najwyższa jakość usług! Kto jak kto, ale my wiemy co mówimy 😉
Tomasz SuchodolskiTomasz Suchodolski
16:46 01 Apr 22
Pan Paweł kilkukrotnie towarzyszył nam podczas eventów branżowych. Zawsze punktualny, słowny, potrafiący znaleźć ciekawe ujęcie. Bardzo uczciwe podejście jak i oferta cenowa. Dziękuję w imieniu AP Beauty.
tomasz lelonektomasz lelonek
21:15 16 Mar 22
Rzetelne podejście i dobry efekt końcowy, za każdym kolejnym razem. POLECAM
js_loader