PROFESJONALNA FOTOGRAFIA EVENTOWA TO PROFESJONALNA OFERTA

 
 
 

FOTOGRAFIA EVENTOWA

OFERTA

 
 

PROFESJONALNY SPRZĘT

13 LAT DOŚWIADCZEŃ

WSPÓŁPRACA W OPARCIU O UMOWĘ

WYSOKIEJ JAKOŚCI ZDJĘCIA

 

FAKTURA VAT

PEŁNA LICENCJA

GALERIA ONLINE

ARCHIWIZACJA

 
 
 
 

FOTOGRAFIA EVENTOWA WARSZAWA

Oferuję profesjonalną obsługę fotograficzną twojego wydarzenia. Jestem fotografem eventowym działającym głównie na terenie Warszawy, ale realizuję zlecenia w całej Polsce.

Jeśli organizujesz konferencję, imprezę firmową, targi branżowe, szkolenia, kongres, koncert, wyjazdy integracyjne lub inne wydarzenie biznesowe, społeczne, kulturalne czy sportowe zapoznaj się z poniższą ofertą i rozważ obecność fotografa eventowego na swoim evencie! 

Profesjonalny sprzęt, wysoka jakość zdjęć, ale przede wszystkim lata doświadczenia w dokumentacji podobnych eventów sprawią, że wykonana fotografia eventowa spełni twoje oczekiwania i odpowiednio podkreśli wizerunek firmy. Profesjonalny fotograf eventowy swoimi zdjęciami zdefiniuje charakter wydarzenia, podkreśli jego wagę i uchwyci najważniejsze momenty.

Fotografuję aby zatrzymać w kadrze emocje, uśmiechy, detale i interakcje osób na eventach. Wszystkie ważne szczegóły staram się pokazać na zdjęciach. Moje doświadczenie i profesjonalizm pozwalają mi stworzyć dla klienta fotoreportaże, gdzie każde zdjęcie przykuwa uwagę.

Dlaczego warto postawić na fotografię eventową? Jest wiele sytuacji, w których będziesz potrzebował dobrej jakości zdjęć ukazujących twój event. Te okoliczności mogą być z góry zaplanowane lub pojawią się nagle już po wydarzeniu i wtedy dobrze jest mieć gotowy – profesjonalny materiał. 

 
 
 
 

Co zatem obejmuje moja oferta fotografii eventowej ?

Usługi fotograficzne dobrego fotografa eventowego charakteryzują się różnorodnością i dopasowaniem do danej imprezy. Spotkania biznesowe, bankiety czy eventy firmowe powinny być udokumentowane w taki sposób aby profesjonalne zdjęcia z każdego wydarzenia dały organizatorom możliwość użycia w celach marketingowych, pr'owych i działaniach promocyjnych na social mediach podkreślając atmosferę imprezy.

Każdy Event jest inny i oczekiwania Klientów też są różne. Jako fotograf eventowy wiem to doskonale dlatego moja oferta zbudowana jest z wachlarza usług, które dzielą się na standardowe i dodatkowe. Opcje standardowe to elementy, które zawsze są w ofercie, jeśli to za mało, zawsze można wybrać opcje dodatkowe - wszystko wg waszych potrzeb! Cenię sobie każdą współpracę, szanując tak samo każdego klienta. Nie ważne czy chodzi o relację z dużych targów czy małej imprezy w klubie. Zawsze tak samo zależy mi na wykonaniu zadania i zadowoleniu klienta.

FOTOGRAFIA EVENTOWA - OFERTA STANDARDOWA

 • dojazd
 • wykonanie fotorelacji w określonym zakresie czasowym
 • edycja określonej liczby zdjęć
 • przekazanie materiału w formie cyfrowej drogą elektroniczną
 • przekazanie materiału w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakończenia wydarzenia
 • przekazanie materiału wraz z prawem do wykorzystania zdjęć na wszelkich polach eksploatacyjnych bez ograniczeń czasowych i terytorialnych
 • internetowa galeria z możliwością pobierania całości jak i pojedynczych zdjęć przy użyciu kodu PIN
 • wszystkie zdjęcia przekazane w dwóch wielkościach: małe - do wykorzystania w sieci/mailingu/prezentacji/przeglądania; oraz duże - do wydruków i publikacji prasowych
 • archiwizacja materiału przez 3 m-ce
 • rozliczenie na podstawie faktury vat

FOTOGRAFIA EVENTOWA - OPCJE DODATKOWE

 • usługa ekspres (zdjęcia w kilka godzin po Evencie lub jeśli jest na to szansa wysyłane na bieżąco podczas wydarzenia)
 • dodatkowa ilość zdjęć (wg ustaleń)
 • przekazanie materiału dodatkowo na spersonalizowanym nośniku (pendrive)
 • drugi fotograf eventowy podczas Eventu
 • zaawansowana edycja wybranych fotografii
 • dłuższa archiwizacja materiału
 • coś jeszcze? daj znać jakie masz potrzeby!
fotografia_eventowa_samsung_inkubator_otwarcie_lublin-123
FOTOGRAFIA EVENTOWA KONFERENCJE
koncert_gala_teatr_polski_warszawa-118
FOTOGRAFIA EVENTOWA GALE
fotografia_koncertowa_pawel_konarzewski-69
FOTOGRAFIA EVENTOWA KONCERTY
fotograf_event_babski_dzien_warszawa-133
FOTOGRAFIA EVENTOWA TARGI
warsztaty_kulinarne-fotografia_eventowa_warszawa-110
FOTOGRAF EVENTOWY SZKOLENIA
konferencja_narvil_serock_fotograf_eventowy-173
FOTOGRAF EVENTOWY IMPREZY FIRMOWE
poland_open_fianl_caroline_garcia
FOTOGRAF EVENTOWY WYDARZENIA SPORTOWE
koncert_cyganskie_wesele_teatr_roma_warsawa-104
FOTOGRAF EVENTOWY KONGRESY
 
 
 
 
 
 

FOTOGRAFIA EVENTOWA WARSZAWA TO NIE TYLKO REPORTAŻ

Jako fotograf eventowy wykonuję zdjęcia na konferencji czy innych wydarzeniach  będąc trochę z boku. Tak, aby moje zdjęcia  - zgodnie z myślą Roberta Bresson’a „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył” - tworzyły kompletną historię ukazującą przebieg eventu z każdej możliwej perspektywy.Oferuję moje usługi każdemu, kto wie czym jest dobra fotografia eventowa.

Przybywam na miejsce wcześniej, tak aby moja historia zaczynała się już przed przyjściem pierwszych zaproszonych gości i uczestników spotkania, wówczas dokumentuje wszystko już od "stanu gotowości", każdy detal, element dekoracji uwieczniam na zdjęciu. W swojej pracy dbam o to aby poprzez najlepsze zdjęcia pokazać takie elementy jak elegancki wystrój miejsca, dobra zabawa, wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatora. Chcę aby różnego rodzaju zdjęcia z imprez oddawały cały klimat wydarzenia. Moje fotografie to uchwycenie emocji, to najważniejsze momenty, dynamiczne ujęcia. Chce aby uczestnicy po obejrzeniu na moich zdjęciach konferencji, targów czy innych eventów mieli okazję wrócić do tych chwil na długo.

Jako doświadczony fotograf eventowy skupiam się na najważniejszych momentach, ale też na emocjach towarzyszących uczestnikom spotkania. Dzięki doświadczeniu zdobytym w pracy w agencji eventowej wiem jak dużym wyzwaniem jest wymyślenie i organizacja ciekawej imprezy, która wywoła wśród uczestników oczekiwany efekt WOW! W fotografii eventowej skupiam się na dokumentacji istotnych elementów, także z tej perspektywy, nie zapominając o logotypach i brandingu obecnym w danej przestrzeni. Wszystko po to, aby poprzez moje zdjęcia z imprez pokazać szerszy kontekst każdego eventu! 

 
 
 

FOTOGRAF NA EVENTY PRZEKAZUJE ZDJĘCIA EVENTOWE ZAWSZE PO EDYCJI

Moje zdjęcia eventowe to nie tylko reportaż! To także zdjęcia dokumentacyjne, bardziej aranżowane, zdjęcia grupowe i indywidualne portrety uczestników - jeśli jest taka potrzeba i czas na to pozwoli.

Staram się zawsze zrozumieć potrzeby Klientów i dać im fotografie, które spełnią ich oczekiwania. To w końcu są zdjęcia dla Was!

W pracy fotografa eventowego cenię sobie to, że każde zlecenie jest jedyne w swoim rodzaju. Mimo pewnych podobieństw, każda impreza jest inna i daje mi możliwość tworzenia oryginalnej historii na nowo.

Mimo, że żyjemy w czasach, w których każdy nosi w kieszeni aparat (w swoim smartphonie), a media społecznościowe motywują bardziej niż kiedykolwiek do tego, aby go używać, to jednak warto rozważyć inwestycję w profesjonalną fotografię eventową. Odpowiednie kadry, zadbanie o estetykę, profesjonalny sprzęt, wysokiej jakości materiał,  ogromna wiedza zdobyta przez wiele lat pracy sprawiają, że fotografia eventową w moim wydaniu przerośnie twoje oczekiwania.

Zobacz przykładowy reportaż z konferencji w Warszawie, które wykonałem jako fotograf eventowy

 

 
 
PROFESJONALNY FOTOGRAF EVENTOWY WARSZAWA - SCHEMAT DZIAŁANIA
1

ZAPYTANIE

Wyślij zapytanie i podaj jak najwięcej szczegółów odnośnie wydarzenia i twoich oczekiwań. Pamiętaj o podaniu terminu i zakresu godzinowego!
2

OFERTA

Zazwyczaj od razu lub w ciągu max. kilku godzin odsyłam informację o dostępności i ofertę ze szczegółowym opisem usługi i wyceną.
3

AKCEPTACJA

Jeśli moja oferta będzie odpowiadała twoim oczekiwaniom, daj znać, że akceptujesz warunki wtedy wpisuję termin w swój kalendarz.
4

UMOWA

Zazwyczaj wystarcza mi ustalenia mailowe ale jest taka potrzeba podpisujemy umowę ze wszystkimi ustaleniami.
5

EVENT

Gdy nadchodzi dzień eventu biorę się do pracy i działam zgodnie z ustaleniami aby uzyskać jak najlepsze efekty!
6

PREKAZANIE ZDJĘĆ

Na końcu przesyłam fakturę i całość materiału trzymając kopie zapasową waszych zdjęć przez minimum 3 m-ce.
 
 
 
 

Fotografia eventowa Warszawa – uwiecznij wyjątkowe chwile

Fotografia eventowa to więcej niż tylko zapis wydarzenia – to sztuka uwieczniania niesamowitych chwil, które później stają się cennymi wspomnieniami. Każdy event to seria jedynych w swoim rodzaju momentów, które zasługują na to, by zostać uchwycone, a także zachowane na zawsze. Dlatego też tak istotna jest współpraca z profesjonalnym fotografem eventowym.

Prawdziwe piękno fotografii eventowej leży w jej autentyczności. Radość, wzruszenie, uśmiech, zaskoczenie – dzięki niej te emocje stają się wieczne. Fotografia pozwala zachować to na zawsze.  Niezależnie od tego, czy organizujesz małe spotkanie, dużą konferencję czy festiwal muzyczny, profesjonalny fotograf eventowy Warszawa będzie towarzyszył Ci na każdym kroku, dokumentując każdą minutę Twojego wydarzenia, jednocześnie pozostając niezauważony. Fotografuję głównie konferencje w Warszawie ale nie tylko. Kraków czy Gdańsk, wszędzie mam blisko i wszędzie jestem w stanie dojechać. Dokumentuję eventy w całej Polsce. Jestem osoba sumienną i z pewnością nie boję się wyzwań stawianych przez klienta.

Zaufaj w pełni profesjonaliście i skorzystaj z usług fotografa eventowego z Warszawy, dzięki któremu każde zdjęcie będzie pełne emocji lub pokaże najważniejszy moment wydarzenia.

 
 
 
 

Dlaczego fotografia eventowa jest ważna dla rozwoju marki?

Z fotografią eventową jestem związany od dawna. Przez te wszystkie lata fotografując różne wydarzenia doskonale wiem jak póżniej dobre zdjęcia mogą zapracować na wizerunek firmy. Jest wiele możliwości wykorzystywania dokumentacji fotograficznej np. w promocji przyszłych wydarzeń. Fotografia eventowa to narzędzie, które pozwala nie tylko utrwalić wydarzenie, ale także podkreślić charakter Twojej marki. Dzięki zdjęciom z imprez, możesz pokazać dynamikę, kreatywność, jak również wyjątkową energię Twojej firmy. Co więcej, zdjęcia te mogą zwiększyć zaangażowanie w mediach społecznościowych, przyciągnąć nowych obserwujących oraz zwiększyć świadomość marki. Właśnie dlatego fotografia eventowa powinna stać się kluczowym elementem strategii rozwoju firmy. Dlatego warto zaangażować fotografa na event, który wie co to fotografia biznesowa.

Skontaktuj się i sprawdź cennik fotografii eventowej!

Chcesz wiedzieć ile kosztuje fotografia eventowa w Warszawie? Odezwij się do mnie – telefonicznie czy też mailowo. Każde wydarzenie jest unikalne, dlatego oferuję indywidualne podejście, skoncentrowane na danym kliencie. Dostosowuję moją ofertę do specyfiki oraz rozmiaru Twojego eventu, gwarantując najlepszą jakość w konkurencyjnej cenie. Jako fotograf eventowy Warszawa przygotuję ofertę idealną do twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się ile może dla ciebie zrobić fotograf na eventy Warszawa. Napisz aby zarezerwować termin. Razem uwiecznijmy te wyjątkowe chwile. 

Szukasz fotografa? Trafiłeś w dobre miejsce. Zobacz moje portfolio i przejrzyj fotografie z różnych sesji i eventów na stronie realizacje. Mam duże doświadczenie i wiele lat współpracy jako fotograf na eventy. Zapraszam do współpracy!