PROFESJONALNY SPRZĘT

12 LAT DOŚWIADCZEŃ

WSPÓŁPRACA W OPARCIU O UMOWĘ

WYSOKA JAKOŚĆ ZDJĘĆ

 

FAKTURA VAT

PEŁNA LICENCJA

GALERIA ONLINE

ARCHIWIZACJA

Fotografia eventowa - oferta

Oferuję profesjonalną obsługę fotograficzną twojego wydarzenia! Jestem fotografem z Warszawy, ale realizuję zlecenia w całej Polsce
Jeśli organizujesz KONFERENCJĘ, IMPREZĘ FIRMOWĄ, TARGI, SZKOLENIA, KONGRES, KONCERT lub inne wydarzenie biznesowe, społeczne, kulturalne czy sportowe zapoznaj się z poniższą ofertą
Mimo, że żyjemy w czasach, w których każdy nosi w kieszeni aparat (w swoim smartphonie), a media społecznościowe motywują bardziej niż kiedykolwiek do tego, aby go używać, to jednak warto rozważyć inwestycję w profesjonalną dokumentację fotograficzną. 

Dlaczego? Jest wiele sytuacji, w których będziesz potrzebował dobrej jakości zdjęć ukazujących twój Event! Te okoliczności mogą być z góry zaplanowane lub pojawią się nagle już po wydarzeniu i wtedy dobrze jest mieć gotowy – profesjonalny materiał. 

W tym miejscu skupiam się na ofercie,  a więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Po co mi fotograf na moim Evencie" na stronie mojego bloga.

Co zatem obejmuje moja oferta dokumentacji fotograficznej? 

Każdy Event jest inny i oczekiwania Klientów też są różne, oferta zbudowana jest z wachlarza usług, które dzielą się na standardowe i dodatkowe. Opcje standardowe to elementy, które zawsze są w ofercie, jeśli to za mało, zawsze można wybrać opcje dodatkowe - wszystko wg waszych potrzeb!

 

OFERTA STANDARDOWA

 • dojazd
 • wykonanie fotorelacji w określonym zakresie czasowym
 • edycja określonej liczby zdjęć
 • przekazanie materiału w formie cyfrowej drogą elektroniczną
 • przekazanie materiału w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakończenia wydarzenia
 • przekazanie materiału wraz z prawem do wykorzystania zdjęć na wszelkich polach eksploatacyjnych bez ograniczeń czasowych i terytorialnych
 • internetowa galeria zdjęć z możliwością pobierania całości jak i pojedynczych zdjęć przy użyciu kodu PIN
 • wszystkie zdjęcia przekazane w dwóch wielkościach: małe - do wykorzystania w sieci/mailingu/prezentacji/przeglądania; oraz duże - do wydruków i publikacji prasowych
 • archiwizacja materiału przez 3 m-ce
 • rozliczenie na podstawie faktury vat
 

OPCJE DODATKOWE

 • usługa ekspres ( zdjęcia w kilka godzin po Evenuie lub jeśli jest na to szansa wysyłane na bieżąco podczas wydarzenia
 • dodatkowa ilość zdjęć ( wg ustaleń )
 • przekazanie materiału dodatkowo na spersonalizowanym nośniku ( pendrive )
 • drugi fotograf podczas Eventu
 • zaawansowana edycja wybranych zdjęć
 • dłuższa archiwizacja materiału
 • coś jeszcze? daj znać jakie masz potrzeby!
 
 
 
fotografia_eventowa_samsung_inkubator_otwarcie_lublin-123
KONFERENCJE
koncert_gala_teatr_polski_warszawa-118
GALE
fotografia_koncertowa_pawel_konarzewski-69
KONCERTY
fotograf_event_babski_dzien_warszawa-133
TARGI
warsztaty_kulinarne-fotografia_eventowa_warszawa-110
SZKOLENIA
konferencja_narvil_serock_fotograf_eventowy-173
IMPREZY FIRMOWE
koncert_cyganskie_wesele_teatr_roma_warsawa-104
KONGRESY
poland_open_fianl_caroline_garcia
WYDARZENIA SPORTOWE

FOTOGRAFIA EVENTOWA TO NIE TYLKO REPORTAŻ

Wykonując zdjęcia na konferencji czy innych wydarzeniach zawsze staram się dokumentować całość z boku. Tak, aby moje zdjęcia  - zgodnie z myślą Roberta Bresson’a „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył” - tworzyły kompletną historię ukazującą dane wydarzenie z każdej możliwej perspektywy.

Skupiam się na najważniejszych momentach, ale też na emocjach towarzyszących uczestnikom spotkania. Dzięki doświadczeniu zdobytym w pracy w agencji eventowej wiem jak dużym wyzwaniem jest wymyślenie i organizacja ciekawej imprezy, która wywoła wśród uczestników oczekiwany efekt WOW! W mojej pracy skupiam się na dokumentacji istotnych elementów, także z tej perspektywy, nie zapominając o logotypach i brandingu obecnym w danej przestrzeni.Wszystko po to, aby pokazać szerszy kontekst każdego Eventu! 

Przybywam na miejsce wcześniej, tak aby moja historia zaczynała się już przed przyjściem pierwszych zaproszonych gości i uczestników spotkania, wówczas dokumentuje wszystko już od "stanu gotowości", każdy detal, element dekoracji uwieczniam na zdjęciu. 

Moje zdjęcia to nie tylko reportaż! To także zdjęcia dokumentacyjne, bardziej aranżowane, zdjęcia grupowe i indywidualne portrety uczestników - jeśli jest taka potrzeba i czas na to pozwoli.

Staram się zawsze zrozumieć potrzeby Klientów i dać im zdjęcia, które spełnią ich oczekiwania. To w końcu są zdjęcia dla Was!

WSZYSTKIE PRZEKAZANE ZDJĘCIA SĄ EDYTOWANE

fotografia_eventowa_postprodukcja-101fotografia_eventowa_postprodukcja-100
 
 

UJĘCIA Z DRONA

Wykonuję także zdjęcia i ujęcia filmowe z użyciem drona. Jestem licencjonowanym operatorem i pilotem bezzałogowego statku powietrznego z kwalifikacjami NTS 01-05. Zdjęcia z perspektywy lotniczej to idealne rozwiązanie dla dokumentacji obiektów architektonicznych i budowlanych, budynków mieszkalnych, osiedli, miast i krajobrazów. To także doskonałe uzupełnienie fotorelacji z Eventu poprzez pokazanie wydarzenia z innej szerszej perspektywy. Oczywiście jeśli jest to możliwe i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zdjęcia, które kiedyś były do zrealizowania tylko podczas lotu samolotem czy helikopterem, teraz są wręcz na wyciągnięcie ręki. Jako osoba posiadająca uprawnienia i niezbędna wiedzę z zakresu awiacji/bezpieczeństwa i fotografii jestem w stanie zaplanować i zrealizować taką sesję zgodnie ze sztuka i literą prawa.

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA LOTNICZE

fotografia_eventowa_zdjecia_z_drona-49
fotografia_eventowa_zdjecia_z_drona-102
fotografia_eventowa_zdjecia_z_drona-62
fotografia_eventowa_zdjecia_z_drona-85

PROFESJONALNY FOTOGRAF - SCHEMAT DZIAŁANIA

1

ZAPYTANIE

Wyślij zapytanie i podaj jak najwięcej szczegółów odnośnie wydarzenia i twoich oczekiwań. Pamiętaj o podaniu terminu i zakresu godzinowego!
2

OFERTA

Zazwyczaj od razu lub w ciągu max. kilku godzin odsyłam informację o dostępności i ofertę ze szczegółowym opisem usługi i wyceną.
3

AKCEPTACJA

Jeśli moja oferta będzie odpowiadała twoim oczekiwaniom, daj znać, że akceptujesz warunki wtedy wpisuję termin w swój kalendarz.
4

UMOWA

Zazwyczaj wystarcza mi ustalenia mailowe ale jest taka potrzeba podpisujemy umowę ze wszystkimi ustaleniami.
5

EVENT

Gdy nadchodzi dzień eventu biorę się do pracy i działam zgodnie z ustaleniami aby uzyskać jak najlepsze efekty!
6

PREKAZANIE ZDJĘĆ

Na końcu przesyłam fakturę i całość materiału trzymając kopie zapasową waszych zdjęć przez minimum 3 m-ce.