Cześć! Miło mi Cię gościć na mojej stronie poświęconej fotografii eventowej! Skoro tu jesteś, zapewne szukasz fotografa w Warszawie i dobra wiadomość jest taka, że już nie musisz szukać dalej - znalazłeś!

Nazywam się Paweł Konarzewski i od ponad 12 lat zajmuję się zawodowo obsługą fotograficzną wszelkiego rodzaju Eventów. Mimo, że pochodzę i mieszkam w Warszawie realizuję zlecenia w całej Polsce. 

To właśnie robię na co dzień. Dokumentuję fotograficznie konferencje, imprezy firmowe, targi, kongresy, koncerty czy wydarzenie sportowe. Wieloletnie doświadczenie przy fotografowaniu różnych wydarzeń pozwala mi swobodnie poruszać się podczas każdego eventu tak aby z różnej perspektywy i w każdym kontekście pokazać na zdjęciach najważniejsze momenty i atmosferę danej imprezy czy spotkania. To właśnie doświadczenie uzyskane w tego typu fotorelacjach uważam za mój największy atut! Dodając do tego profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie mogę oferować usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Jako fotograf z Warszawy najczęściej działam w stolicy ale bardzo często wykonuję zdjęcia również w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu czy Gdańsku. Cała Polska.. Europa.. a nawet cały Świat.. czemu nie! Jestem w stanie stworzyć fotoreportaż w każdym miejscu na kuli ziemskiej!

Wcześniejsza praca w agencji eventowej pozwala mi spojrzeć na wydarzenie okiem organizatora i o wiele łatwiej jest mi zrozumieć jakich zdjęć potrzebują moi klienci. Tysiące zdjęć wykonanych podczas setek wydarzeń sprawiają, że nawet bez precyzyjnego briefu wiem co mam robić i jak stworzyć fotorelację tak aby później przekazane zdjęcia mogły być wykorzystane w odpowiedni sposób. Więcej na temat oferty związanej z fotografią eventową znajdziesz tutaj. Poza tworzeniem fotorelacji z wydarzeń zajmuję się także fotografią portretową, której przykładowe zdjęcia znajdziesz  w portfolio na podstronie zdjęcia portretowe.

Jako eventowy fotograf z Warszawy tworzę fotorelacje z wydarzeń niejako trochę z boku nie ingerując zazwyczaj w bieg wydarzeń. Będąc absolwentem Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim staram się przekazywać obrazem dokumentowana przeze mnie rzeczywistość. W jak najbardziej dziennikarski, reporterski sposób.

 

Chwytanie ważnych momentów na zdjęciach towarzyszy mi  na codzień ale fotografia nie jest całym moim życiem. Prywatnie jestem mężem i ojcem 2 zwariowanych dzieciaków, których energię i humory staram się ujarzmić i przy okazji nadążyć za ich zbyt szybkim dorastaniem. W wolnych chwilach, których zawsze jest za mało próbuję zrobić "mata" w partii szachowej albo ruszam by pohasać po górach, pośmigać na rowerze lub porzucać piłką do kosza. W większej liczbie sportów udzielam się jako kibic, szczególnie pilnując każdego większego turnieju tenisowego. Czasem oddaję się dobrej lekturze lub uskuteczniam wieczorny chillout przy jazzowych standardach choć częściej spacerując z psem zagłębiam się w filozoficzne teksty w rapowych utworach "Łony". Lubię obserwować otaczający mnie świat i analizować wszelkie zmiany w nim zachodzące zastanawiając się czy zmierzamy do końca egzystencji naszej planety i czy na Marsie będą potrzebować fotografów. Mając nadzieję, że się załapię dalej rozwijam się jako fotograf w Warszawie, zwiększając wciąż swoje kompetencje, swój bagaż doświadczeń i poszerzając własne portfolio, w którym jak mocno wierzę, zawita też twoje wydarzenie!

Zapraszam do kontaktu!